Jmenuji se Markéta Linartová

Pracuji jako kosmetička, masérka a cvičitelka. Moje práce mě baví čím dál víc.

Už od 15 let jsem věděla, co mě zajímá. Pomáhat lidem, aby se líbili sami sobě a cítili se dobře. Cesta k tomuto cíli měla několik odboček a zastavení.

Moje profesní cesta

Mé studium střední průmyslové škole bylo spíš takovou slepou uličkou. Po ukončení školy jsem začala pracovat jako pozemní stevardka na letišti. Byla to zajímavá práce, ale nebylo to ono. Díky této  práci, kde jsem byla obklopena upravenými muži i ženami, jsem však poprvé navštívila kosmetický salón. Opečovávaná milou kosmetičkou jsem pochopila, že to je přesně to, co chci dělat. Okamžitě jsem se rozhodla, že půjdu za svým snem a absolvovala jsem kosmetickou školu s výučním listem. Po mateřské dovolené jsem si otevřela prodejnu plnou krásných vůní parfémů, dekorativní kosmetiky a péče o pleť.

Od roku 2008 stojím pevně na vlastních nohou. Vrátila jsem se ke svému snu – otevřela jsem si vlastní kosmetické studio.

Sport je pro mě energií pro duši i tělo

Od 18 let vím, že mě na cestě životem bude už napořád doprovázet sport. Zjistila jsem, že sport mi přinese nejen perfektní postavu, ale hlavně duševní pohodu. To, co sportem získávám, ráda předávám dál. Absolvovala jsem mnoho vzdělávacích kurzů a stala se lektorkou aerobiku. Běhám, plavu a jako lektorka vedu lekce s cvičebním systémem Daflex.

Jsem vděčná životu za to, že mi bylo umožněno dělat, co mě skutečně baví a naplňuje, že je mi práce koníčkem a nejednou u ní relaxuji.