Chemické peelingy: PROČ?

Chcete odstranit akné, zbavit se pigmentových skvrn, vyhladit jemné i výrazné vrásky?

Právě proto vyzkoušejte chemický peeling…

chem peel2

Chemické peelingy patří mezi 5 TOP neinvazivních metod.

Jsou velmi vhodným ošetřením při léčbě akné a pomocníkem při čištění nejen mastné, ale i citlivé a problematické pleti.

Po ošetření chemickým peelingem je velmi výrazné zlepšení struktury pleti.

Pokud patříte k těm, kteří bojují obzvlášť po letním období s pigmentovými skvrnami, i pro Vás je toto ošetření možností, jak se jich rychle zbavit. Barevně se pokožka sjednotí, případné jizvičky po akné se zmenší, až vymizí úplně.

Chemické peelingy jsou jednou z velmi účinných zbraní proti stárnutí pleti. Po aplikaci dochází k viditelnému zmírnění jemných i výrazných vrásek, ke stimulaci kyseliny hyaluronové, kolagenních a elastických vláken. Vyhladí vrásky kolem očí, zesílí jemnou a tenkou citlivou pokožku, hloubkově hydratují a zlepšují výživu pokožky. Mnoho kožních problémů způsobuje množství odumřelých buněk na povrchu pokožky, které se neodlučují a zůstávají na povrchu pleti. Nové buňky pokožky vznikají velmi pomalu, což je spojeno s povadlou pletí, výskytem vrásek, nevzhlednými pigmnentovými skvrnami a poškozenou pletí.

Chemický peeling vyvolá na pleti nepřekonatelné obnovující výsledky ve velmi krátkém čase         

Pleť po chemickém peelingu je  projasněná a vyhlazená.

Chemický peeling  není  jednorázová metoda, doporučuje se  opakovat  5 – 6 krát.

Pro další informace a případné ošetření chemickými peelingy můžete kontaktovat Line Art Beauty studio 733 115 595.

Co je to chemický peeling?

chempeel3

Princip chemického peelingu je velmi jednoduchý: pH pleti je cca 5,5 a je tudíž lehce kyselé. Cokoli , co je na pleť aplikováno s  jinou hodnotou než je 5,5, může způsobit na pleti podráždění, zčervenání a „poleptání“ pleti. Toto „poleptání pleti“ je léčebný  a obnovující proces spojený  s množstvím požadovaných výsledků, jako je např. omlazení, odstranění nežádoucích pigmentů ,  akné a jizviček po akné.

Chemický peeling způsobuje díky obsahu exfoliačních částic (kyselin z ovoce) KONTROLOVANÉ  „poleptání“  s následným odloučením starých buněk.  Kůže je dynamický orgán, kde dochází denně k nové tvorbě  kožních buněk, které pak putují na horní vrstvu pokožky. Tyto buňky putují směrem „nahoru“ a staré buňky se tudíž „sloupávají“.

Proces odstranění svrchních „starých „ kožních buněk a tvorba nových buněk kůže  je spojen se zvýšenou tvorbou kolagenu, reorganizací elastických vláken a se zvýšením dermálního  = podkožního objemu . Kromě toho také dochází ke zvýšené tvorbě cytokínů, protizánětlivých činitelů v pokožce způsobujících REGENERACI EPIDERMIS = obnovu poškozené pokožky přirozeným stárnutím či po stárnutí způsobeném vnějšími vlivy, jako je např. slunce, smog a také stres.

Chemický peeling  =  destrukce epidermis = regenerace pleti.

Line Art Beauty studio

733 115 595