Nová metoda šetrného a přirozeného natočení a prodloužení přírodních řas- nechte si aplikovat LASH LIFTING LASH BOTOX na Vaše řasy – nově v LineArt beauty studiu

Cosmetic-tattooing
Rychlá aplikace, dlouhotrvající efekt  4 až 6 týdnů a zdravě vypadající přírodní řasy.
LASH LIFTING řasy krásně natočí a revoluční výživa na bázi koncentrovaného keratinu LASH BOTOX řasy hloubkově vyživí. Výsledkem jsou  natočené, opticky delší, silnější a zdravě vypadající přírodní řasy.

Novinka v oblasti tvarování vlastních řas. Nejedná se o trvalou na řasy! Tato technika tzv. LASH LIFTING spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí.

Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší LASH BOTOX, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody a tak zvýší svůj objem. Což je na řase opravdu vidět.

Nemůžete nosit prodloužené řasy kvůli alergii na lepidlo? Chystáte se na dovolenou kde se nechcete zdržovat s malováním řas? Potřebujete zregenerovat řasy, posílit řasy? Nebo prostě chcete být jen upravená? Potom je tato technika LASH LIFTING LASH BOTOX  ideální právě pro Vás!

LineArtBeauty studio

tel. 733 115 595