V létě vitální a krásná

LA FB

S RAW AGUAJE A ORGANIC ACAI

Právě teď je ideální čas pro doplnění energetického deficitu, odbourávání stresu a duševní relaxaci, zkrátka nahození se do módu pohody. Kdy jindy než v létě si nejčastěji přejeme sršet energií a být krásní na těle i na duchu?

RAW AGUAJE:

STVOŘENO NEJEN PRO ŽENSKOU KRÁSU

Aguaje se pro nás rodí uprostřed čistých pralesů v povodí jihoamerických řek Amazonky a Ornika na jedné z nejkrásnějších palem na zemi. Asi největším benefitem pro ženské pohlaví jsou její téměř zázračné účinky : aguaje správně formuje hýždě a podporuje zvětšení prsou, hustotu a lesk vlasů a v neposlední řadě krásu pleti. Vždyť jihoamerické indiánky užívají tyto plody už tisíce let, protože vědí, že pravidelnou konzumací se ženské tělo vytvaruje do podoby naprosté dokonalosti: tuk se totiž přesouvá na správná místa.

Tím, že aguaje napomáhá vyrovnat přirozenou hormonální hladinu, skvěle působí proti migrénám, při menstruačních bolestech, v období menopauzy a na problémy s osteoporózou.

A nejen ženy si příjdou na své. Mužům, kteří mají silně zakotveny zejména mužské aspekty, dodává určité zjemnění a harmonizaci pro ideální poměr mužských a ženských energií.

Obsahuje 5x více vitamínu A než mrkev a skrývá v sobě bohatství v podobě kvalitních bílkovin, vlákniny, vápníku, fosforu, železa i vitamínu C, E, B1, B2, B3.

ORGANIC ACAI:

DOBIJTE SI BATERKY A OMLÁDNĚTE O PÁR LET

Představte si hlubokou brazilskou džungli, místo nedotčené znečištěním, kde se rostliny i živočichové vyskytují ve své čisté, přirozené podobě přesně tak, jak je stvořila matka příroda.

Tak zde roste acai, lahodné bobulovité ovoce temně fialové barvy. Svou chutí a vůní připomíná čokoládu a lesní plody – je to opravdový dar přírody.

Zjednodušeně řečeno, acai je bomba plná antioxidantů, kterými vyniká nad ostatními druhy ovoce.

Tlumí zánětlivé procesy v těle, zpomaluje známky stárnutí a tvorbu vrásek. My se pak můžeme cítit mladistvě a jsme schopni si lépe užívat života. Pokud jste aktivní, činorodý nebo sportovní typ, věřte, že vám v létě acai dodá svěží vítr do plachet a pocítíte dostatek energie, pro cokoli si zamanete.

Ovoce acai je považováno za jednu z nejzdravějších potravin na naší planetě. Obsahuje nejvíce antioxidantů ze všech známých druhů ovoce, množství kvalitních bílkovin, vlákniny, dále vitamíny A, C, B1, B2, B3 a nenasycené mastné kyseliny omega3, 6 a 9.

Produkty Raw aguaje a Organics acai z řady ENERGY                                                               můžete zakoupit v LineArt Beauty studiu.

tel. 733 115 595