Moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti?

 špachtle

Už jste vyzkoušeli čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle MBE?

Tato technologie nahrazuje nebo doplňuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti. Po ošetření nemá klient podrážděnou pleť s červenými flíčky a nehrozí případné zanesení infekce.

Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle je velice populární. Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, je naprosto bezbolestné, neagresivní a účinné. Vhodné i např. na velmi citlivou pleť nebo pleť s kuperózou. Ošetřením ultrazvukovou špachtlí se působí na prokrvení pokožky a současně je umožněn snazší přísun živin a vody.

Hloubkové čištění pleti…

Ultrazvuková špachtle hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus. Zajišťuje lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků. Jemně masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě. Navrací pokožce její přirozenou mladistvou pružnost a pomáhá tak předejít předčasnému stárnutí.

Uvolňuje ucpané póry…

U mastné pleti a akné čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz. Tím snižuje riziko tvorby zánětů a napomáhá redukovat akné. U všech typů pleti se pak ultrazvuková špachtle osvědčuje při zapracovávání účinných látek.

Bezbolestně a šetrně…

Jedná se o bezbolestnou, neagresivní a šetrnou metodu, která vyčistí až 80% pórů bez podráždění pleti a zarudnutí. Ošetření ultrazvukovou špachtlí je vhodné pro každou ženu, ať už ji trápí vrásky, akné či dehydrovaná, povadlá nebo zašedlá pleť. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření – pleť je rozjasněná a dobře prokrvená.

Co je Iontoforéza?

US špachtle DermaPeel umožňuje provádět iontoforézu. Neinvazivně se vpravují aktivní látky, jako je např. kolagen, kyselina hyaluronová, vitamíny apod. až do spodní vrstvy epidermis.

Vyhlazení vrásek…

US špachtle má pulzní ultrazvuk k vpravení krému, masky, tonika či séra. Špachtle velmi jemně a příjemně vibruje, vytváří se teplo na pleti, což má za následek odstranění a vyhlazení vrásek. Kromě toho dochází ke zvyšování elasticity pleti.

Relaxace během masky?

US špachtle umožňuje stimulaci a relaxaci svalů na zádech, nohou, chodidlech i na pažích. V salónu doplňuje relaxační ošetření během masky, uvolňuje svaly po velké zátěži při sportu a celkově harmonizuje a uvolňuje napětí.

I u čištění pleti se dá relaxovat! Přijďte vyzkoušet.

Objednávky a bližší informace na tel. 733 115 595