Krásné a zdravé nehty? Vyzkoušejte metodu Shellac…

Krasné nehty

Krásně upravené a přirozené nehty by měly být ozdobou každé ženy. Jenže… někdy je dost těžké si nehty udržet stále ve „ formě“. Znáte to, mytí nádobí, úklid, vaření a další kopa domácích prací. To vše má za následek jejich třepení a lámavost. Stále je tu však pomocník v podobě kosmetické novinky, takzvané metody Shellac.

Princip metody Shellac není nijak závratně složitý. Hlavní fígl spočívá v tom, že se na nehty nelepí žádné tipy, lepidla tedy není třeba. Plocha se pouze doplní velmi silným a odolným speciálním lakem, který se rovněž fixuje pod UV lampou po dobu 2 až 3 minut. Díky Shellac vzniká velmi krásné zdobení, které vydrží dlouho, jelikož je vlastně zapracované do nehtu. Jednoduše řečeno, nehty jsou vlastně „jen“ nalakované, nemusíte se již tedy více bát problému s plísněmi ve vrstvě mezi nehtem a tipem.

Krásné zdravé nehty na tři týdny

Je prokázáno, že metoda Shellac vydrží dva až tři týdny bez poskvrnky, a přesto se můžete věnovat činnostem, které běžně děláte. Máte raději extravagantní zdobení, nebo francouzskou manikúru? Obojí je možné. Vybrat si můžete z široké škály barevných odstínů. Tyto laky mají oproti ostatním jednu velkou výhodu, a tou je, že jsou krásně hladké a lesklé, nehty pak vypadají skutečně přirozeně a upraveně.k

Zdobení nehtů

Do Shellac gelu se dá zapravit jakékoli další zdobení, třeba glitry nebo kamínky v různých barvách, které pevně drží, protože jsou díky UV lampě zapraveny přímo do laku. Vyberete si z množství ozdob, a až dostanete pocit, že je čas na změnu, žádný problém. Lak i zdobení se dají kompletně odstranit během několika minut, ihned poté je možno nanést další Shellac.

Ať jste žena v domácnosti, které ratolesti nedají na chvíli pokoj, nebo vytížená manažerka, která nemá chvilku čas na sebe, metodu Shellac jistě oceníte. Starosti s nehty už nyní můžete hodit za hlavu. Za hodinu je postaráno na minimálně čtrnáct dní, a to je dobrý obchod, co říkáte?

V našem studiu vám Shellac provedeme kvalitně a s individuálním přístupem. Je možno si ozdobit nejen nehty na rukou, ale také na nohou, a tak budete pořád perfektně sladěná a připravená pro všechny možné příležitosti.

Přijďte vyzkoušet.

Objednávky na tel. 733 115 595